Haber sitemizi arayarak açıklama yapan Ak Parti üyesi Ayten Yenice; Kızılcahamam Ak Parti İlçe Başkanlığına bende aday adayıyım dedi. Yenice yaptığı açıklamada: “Kızılcahamam’a ve Ak Parti camiasına faydalı olmak için Kızılcahamam İlçe Başkanlığına Aday Adayı müracaatımı bugün Ankara il Başkanlığına yapmış bulunmaktayım Ak Parti ailesine ve Kızılcahamam’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
![uğur demirbaş](https://www.soguksuhaber.com/_themes/hs-rise/images/no_author.jpg)
uğur demirbaş
16 Ağustos 2017 Çarşamba 18:05
1290 Okunma
![AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINDA BENDE VARIM DEDİ AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINDA BENDE VARIM DEDİ](https://www.soguksuhaber.com/images/haberler/ak_parti_ilce_baskanliginda_bende_varim_dedi_h4476.jpg)
Ak Parti İlçe kongrelerinin tarihleri belirlenmesiyle, İlçe Başkanlığına aday adaylar için bugün son müracaatlar yapıldı.
Son Güncelleme: 16.08.2017 18:05
Ayten yenıce nın Kızılcahamam akpartı ılce baskanı olmasını desteklıyorum