Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Mesleki Yeterlilik Kurumu Kurum Başkan Yardımcısı olarak yeni görevine başlayan Kızılcahamamlılar Derneği Genel Başkanı Hemşehrimiz Beyhan Sarı'ya yeni görevinde başarılar diliyoruz.
![uğur demirbaş](https://www.soguksuhaber.com/_themes/hs-rise/images/no_author.jpg)
uğur demirbaş
23 Haziran 2016 Perşembe 00:27
4346 Okunma
![BEYHAN SARI YENİ GÖREVİNE BAŞLADI BEYHAN SARI YENİ GÖREVİNE BAŞLADI](https://www.soguksuhaber.com/images/haberler/beyhan_sari_yeni_gorevine_basladi_h3800.jpg)
Kızılcahamamlılar Derneği Genel Başkanı Hemşehrimiz Beyhan Sarı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Mesleki Yeterlilik Kurumu Kurum Başkan yardımcısı oldu.
Son Güncelleme: 23.06.2016 00:28
Hayırlı olsun başkanım
Hayırlı olsun ve Her hamlesini K.H.belediye baskanligina aday olabilmek icin ortaya koyan
beyefandinin yeni görevi ne kadar Kizilcahamamli oldugunu görmeye iyi bir imkan.