banner94

KİM KİMİNLE KARŞILAŞACAK

Çıtak Türkmen Kültür Derneğinin tertipl ettiği ve Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi Halı Sahasında yapılacak olan Futbol Turnuvası Fikstür çekimi yapıldı.

KİM KİMİNLE KARŞILAŞACAK

Çıtak Türkmen Kültür Derneğinin tertipl ettiği ve Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi Halı Sahasında yapılacak olan Futbol Turnuvası Fikstür çekimi yapıldı.

uğur demirbaş
uğur demirbaş
23 Temmuz 2018 Pazartesi 17:20
540 Okunma
KİM KİMİNLE KARŞILAŞACAK
banner4

Çıtak Türkmen Kültür Derneğinin tertipl ettiği ve Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi Halı Sahasında yapılacak olan Futbol Turnuvası Fikstür çekimi yapıldı.

Turnuvaya katılacak takımlar şöyle;
1- Anadolu Lisesi
2- Bayrakcı Gençlerbirliği
3- Yalçın Tavukçuluk
4- Umut Bazlama
5- Tokdoyuran – Şelale Tekel
6- Güreş spor

7 Gökşen Mandıra


Hakemler; Erhan Türe, Mehmet Akman ve Görkem Erdem

Karşılaşmalar 24 Temmuz 2018 Salı günü açılış töreniyle birlikte başlayacağı belirtildi.

ÇITAK TÜRKMEN KÜLTÜR DERNEĞİ 2018 YILI HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

24.07.2018 SALI – 17.00 Açılış

17.30 Anadolu Lisesi – Güreşspor

18.45 Tokdoyuran – Bayrakçı

26.07.2018 PREŞEMBE – 18.00 Umut Bazlama – Yalçın Tavuk

18.45 Gökşen Mandır - Tokdoyuran

28.07.2018 CUMARTESİ – 17.30 Anadolu Lisesi – Umut Bazlama

18.45 Bayrakçı – Yalçın Tavuk

19.07.2018 PAZAR – 18.00 Umut Bazlama - Güreşspor

30.07.2018 PAZARTESİ – 17.30 Yalçın Tavuk – Gökşen Mandıra

18.45 Anadolu Lisesi – Bayrakçı

01.08.2018 ÇARŞAMBA – 17.30 Yalçın Tavuk – Tokdoyuran

18.45 Bayrakçı – Güreşspor

03.08.2018 CUMA – 17.30 Anadolu Lisesi – Gökçen Mandıra

18.45 Umut Bazlama – Bayrakçı

05.08.2018 PAZAR – 17.30 Anadolu Lisesi – Gökşen Mandıra

18.45 Gökşen Mandıra - Bayrakçı

07.08.2018 SALI – 17.30 Anadolu Lisesi – Yalçın Tavuk

18.45 Umut Bazlama – Gökşen Mandıra

09.08.2018 PERŞEMBE – 17.30 Tokdoyuran – Güreşspor

18.45 Bayrakçı – Gökşen Mandıra

11.08.2018 CUMARTESİ – 17.30 Tokdoyuran – Güreşspor

18.45 Bayrakçı – Gökşen Mandıra

13.08.2018 PAZARTESİ – 17.30 Grup Birincisi ile Dördüncüsü yarı final

18.45Grup İkincisi ile Üçüncüsü yarı final

15.08.2018 ÇARŞAMBA – 17.00 Üçüncülük ve Dördüncülük maçı

18.30 Final maçı

20.00 Kupa ve Ödül töreni.

Son Güncelleme: 24.07.2018 14:50
Anahtar Kelimeler:
KızılcahamamTurnuva
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
banner89

banner79

banner78

banner49

banner93

banner95

banner83

banner90

banner92

banner26