banner94

KARAKUCAK GÜREŞLERİ YAPILDI

Belediyemizin Sosyal ve Kültürel Faaliyetleri kapsamında 07 - 08 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin ikinci gününde U23 Karakucak Türkiye Şampiyonası İlçe Stadında yapıldı.

KARAKUCAK GÜREŞLERİ YAPILDI

Belediyemizin Sosyal ve Kültürel Faaliyetleri kapsamında 07 - 08 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin ikinci gününde U23 Karakucak Türkiye Şampiyonası İlçe Stadında yapıldı.

uğur demirbaş
uğur demirbaş
08 Eylül 2018 Cumartesi 20:12
1320 Okunma
KARAKUCAK GÜREŞLERİ YAPILDI
banner4

KIZILCAHAMAM KÜLTÜR, SANAT VE SU FESTİVALİ KARAKUCAK GÜREŞLERİ YAPILDI

Belediyemizin Sosyal ve Kültürel Faaliyetleri kapsamında 07 - 08 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin ikinci gününde U23 Karakucak Türkiye Şampiyonası İlçe Stadında yapıldı.

U23 Karakucak Türkiye şampiyonası güreşlerine; Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Hemşerimiz Adem Çakıcı, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Mesleki Yeterlilik Kurum Başkanı Adem Ceylan, Mesleki Yeterlilik Kurum Başkan Yardımcısı ve Kızılcahamamlılar Derneği Başkanı Beyhan Sarı, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören Belediye Meclis Üyeleri, Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can, AK Parti Çamlıdere İlçe Başkanı Hüseyin Civelek, Kosova – Mamuşa Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Sala ve belediye heyeti, Kıbrıs – Paşaköy Belediye Başkan Yardımcısı Mikail Cankurt ve belediye heyeti, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyelerimiz Songül Ergelen, Durali Uygun, İbrahim Yıldız, Yusuf Şengül, Murtaza Güngör, Adem Emin Atakul, Kemal Öztürk, Günaydın Yüce, Genel Koordinatör Başkan Danışmanı İhsan Taşer, AK Parti Ankara Kadın Kolları İl Başkanı Mualla Varol, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı, AK Parti SKM Başkanı Yusuf Öztürk, AK Parti Eski İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, İlçe Müftümüz Selçuk Kılıçbay, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Nakit Şahin, STK Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

08 Eylül 2018 Cumartesi günü Saat: 11.00’da İlçe Stadında başlayan ve Kültür, Sanat ve Su Festivali kapsamında yapılan U23 Karakucak Türkiye şampiyonası güreşlerine yaklaşık 500 sporcu katıldı. Kıran kırana geçen güreşler akşam saatlerine kadar devam etti.

U23 Karakucak Türkiye şampiyonası güreşlerinde derece alan sporcular ise şu şekilde belirlendi.

U23 KARAKUCAK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÖDÜL LİSTESİ

55 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 HÜSEYİN ÖZEN İLBANK

2 ADEM ÜNLÜ MALATYA B.B.

3

60 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 CAVİT ACAR K.HAMAM BLD

2 MUSA ŞAHİN ÇORUM BLD

3 ALİ GELİKE ZARA BLD

3 HAKAN DEMİRCİ İLBANK

65 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 BİLAL AKBIYIK ÇORUM BLD

2 VEYSEL PEKİNCE BATMAN PET.

3 AKIN ULUTAŞ ASKİ

3 ONUR ARI İLBANK

70 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 FAZLI ERYILMAZ İBB

2 ALİ KİPER ASKİ

3 ÖMER AKBIYIK TOKAT ÖZ. İD.

3 BUĞRA YERLİKAYA TOKAT FERDİ

75 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 H. İBRAHİM SARIKAYA BALIKESİR B. B.

2 MUHAMMET YILDIRIM K.HAMAM BLD

3 BULUTHAN ÖKSÜZ ANK. ŞEKERSPOR

3 MURAT KALENDER ÇORUM BLD.

80 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 E. GÜRKAN NUROL ANK. BÜY. BLD.

2 H. ÖMER YILDIRIM K.HAMAM BLD.

3 M. SAİT TURKAYA KOC. İZMİT. BLD.

3 BARIŞ DOĞAN ASKİ

85 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 MİRAÇ GÜMÜŞ İBB

2 FURKAN EKER ÇORUM BLD.

3 HAKAN DANIŞ TEDAŞ

3 M. ALİ ERYÜCEL ÇORUM BLD.

90 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 MAHMUT ÖZKAYA ASKİ

2 A. YÜCEL ÜNAL TEDAŞ

3 ERTUĞRUL DAL İLBANK

3 OSMAN YETİM TKİ

90-130 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 ORÇUN KUMAŞ ANK. BÜY. BLD.

2 BEKİR ERYÜCEL TEDAŞ

3 İSLAM UZUN SAMSUN CANİK.

3 EMRECAN OSMAN İLBANK

U23 YILDIZLAR KARAKUCAK ŞAMPİYONASI ÖDÜL LİSTESİ

45 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 ALİ KAYA ANK. BÜY. BLD.

2 Ü. TALHA SERÇELİ ANTALYA G.

3 T. KAAN GÜLEÇ ANKARA FERDİ

3 MUHAMMED AKPINAR KIRŞEHİR GSİM

50 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 EMRE ŞAHİN OSMANGAZİ BLD.

55 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 ALPEREN BAL K.HAMAM BLD.

2 YASİN SEVER KARAMAN GSİM

3 BATUHAN TÜFEKÇİ K.HAMAM BLD.

3 H. HASAN KIZIL ANK. BÜY. BLD.

60 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 TAHSİN ÇETİN ANK. ŞEKERSPOR

2 E. SIDDIK ÖÇAL ULAŞTIRMA

3 SAMET SARIKAYA K.HAMAM BLD.

3 ALİ KİRAZ K.KAZAN BLD.

65 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 M. GÖKTUĞ İÇMEN KTİ

2 ERTUĞ ŞELBİ OSMANİYE

3 A. FURKAN ALPKILIÇ ANK. BÜY. BLD.

3 OĞUZHAN SARIKAYA K.HAMAM BLD.

70 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 ŞAHAN ACAR ANK. EGO

2 SEYFETTİN USLU K.HAMAM BLD.

3 M. NURİ GÖKTEKİN KARAMAN GSİM

3 TALHA USLU K.HAMAM BLD.

75 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 A. SEZER ÜNAL K.HAMAM BLD.

2 HASAN GÖKTÜRK K.HAMAM BLD.

3 MERT ÖZKUL ULAŞTIRMA

85 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 Ö. YASİN AKTAŞ K. HAMAM BLD.

2 M. ŞERİF YAVAŞER GEBZE BLD.

3 F. KENAN SAYI KONYA BÜY. BLD.

85-110 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 E. KAAN SÖKELEN ANK. BÜY. BLD.

2 DURALİ YANIKOĞLU K.HAMAM BLD.

3 BURAK HASAN ULUER ADANA GSİM

3 BEDİRHAN YILDIRIM ANK. BÜY. BLD.

U23 MİNİKLER KARAKUCAK ŞAMPİYONASI ÖDÜL LİSTESİ

25-30 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 SEFA GÜRHAN ANK.BÜY.ŞEHİR

2 HÜSEYİN AKMEHMET K.HAMAM BLD.

35 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 FURKAN BAL K.HAMAM BLD.

2 YUNUS BOZ GEBZE BLD.

3 F.BARIŞ GÖKTAŞ ANK.BÜY. BLD.

3 YAFES ÇIPLAK BARTIN GSİM

40 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 KEREM GÖKYER SAMSUN BÜY. BLD.

2 B.YASİN ŞEHERLİ ÇORUM FERDİ

3 MUHAMMED DALKIRAN ANTALYA C. E.

3 Y.EMRE KAYMAKÇI ANK.BÜY.ŞEHİR

45 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 M. MELİH GÖKYAR ANK. BÜY. BLD.

2 KADİR ARIKAN ULAŞTIRMA

3 KEMAL YURT K. HAMAM BLD.

3 MERT BIYIK ANKARA FERDİ

50 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 A. BERAT GENÇ ANK. BÜY. BLD.

2 E. UTKU KAYA ANK. BÜY. BLD.

3 ENES ÇELİK BARTIN GSİM

3 İ. KAAN KAHRAMAN ANK. BÜY. BLD.

55 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 EFE AYTUĞ UCUZAL ULAŞTIRMA

2 M. FATİH RENÇBER SAMSUN BÜY. BLD.

3 H. MEMİŞ KARABAKAL TAŞKÖPRÜ BLD.

3 ADEM SOYAL BARTIN GSİM

60 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 ŞEREF DEMİR KIRŞEHİR GSİM

2 ALPEREN IRMAK SAMSUN YETKİN SK

3 M. EREN ÖZDEMİR ULAŞTIRMA

3 EMİRHAN ÜLKER ANK. BÜY. BLD.

65 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 MUSTAFA DÖŞLÜ ANK SİNCAN BLD.

2 M. EMİN SOYLU ANK SİNCAN BLD.

3 M. ALİ ŞEKER ANK. BÜY. BLD

3 MUSAB GÜVEN K.HAMAM BLD.

70 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 BAHADIR BİLEN K.HAMAM BLD.

2 MELİH TİREN K.HAMAM BLD.

3 KERİM ACUN ANK. SİNCAN BL

3 E. NADİR YÜCEL K.HAMAM BLD.

70-85 KG ADI SOYADI KULÜBÜ

1 SAMET YILMAZ ANK. BÜY. BLD.

2 M. EMİN UNUTMAZ ANK. BÜY. BLD.

3 EFE HALİL TOPUZ K.HAMAM BLD.

3 OĞUZHAN ÇAM ÇORUM FERDİ

U 23 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TAKIM KLASMANI

KİLOLAR

NO TAKIM ADI 50-55 KG 60 KG 65 KG 70 KG 75 KG 80 KG 85 KG 90 KG 85-130 KG TOPLAM

PUAN

1 ÇORUM BLD. SK 20 25 10 15 10 20 8 108

2 ANK. İLBANK SK 25 15 15 15 15 85

3 ASKİ SK 15 8 15 10 25 10 83

4 KIZILCAHAMAM BLD. SK 25 10 20 20 75

5 ANK. BÜY. BLD. SK 20 25 25 70

6 ANK TEDAŞ SK 15 20 20 55

7 İST. BÜY. BLD. SK 25 25 50

8 BALIKESİR BÜY. BLD. SK 8 25 33

9 ANK TKİ SK 8 15 23

10 MALATYA BÜY. BLD. SK 20 20

11 BATMAN PETROL SK 20 20

12 SİVAS ZARA BLD. SK 15 15

13 TOKAT ÖZEL İDARE SK 15 15

14 TOKAT FERDİ 15 15

15 ANK. ŞEKERSPOR K 15 15

16 KOCAELİ İZMİT BLD. SK 15 15

17 SAMSUN CANİK BLD SK 15 15

18 SAMSUN YAKAKENT BLD. SK 10 10

19 KARAMAN GSİM 10 10

20 KAYSERİ ŞEKERSPOR K 10 10

21 TİRE BLD SK 10 10

22 BARTIN GSİM 10 10

23 ANK. ULAŞTIRMA SK 8 8

24 ANK. EGO SK 8 8

Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivali kapsamında yapılan U23 Karakucak Türkiye Şampiyonasında güreşçilerin ödülleri protokol tarafından verilerek takım halinde birinci olan Çorum Belediye Spor, ikinci olan Ankara İlbank Spor ve üçüncü olan Aski Spor Kulübünün kupaları verilerek Güreşler sona erdi.

Anahtar Kelimeler:
Kızılcahamam
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
banner89

banner98

banner78

banner49

banner93

banner95

banner83

banner90

banner92

banner26